Najskuteczniejsze zabezpieczenia w transporcie, plomby plastikowe, zabezpieczenia SBS, PVS, etce

Kategorie
Współpracujemy:
Katalog stron internetowych

Dowcipy
Nowość

HS045 Plomba plastikowa długość 450mm

Netto: 29,00 zł
Brutto: 35,67 zł

Producent: elabel
Wysyłka:48 godzin
Waga:0.65 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

PLOMBA PLASTIKOWA HS045

Plastikowa plomba HS045 to jedna z najdłuższych plomb plastikowych na rynku. Jej długość całkowita to 450mm, a obszar roboczy, który umożliwia nam plombowanie to aż 410mm.

Plomba HS045 jest wyposażona w metalową komorę plombującą co zapewnia wysoki stopień zabezpieczenia oraz łatowość plombowania.

Plomba serii HS045 jest samozaciskowa, czyli możemy nią zaplombować smochód, drzwi, czy też inne mienie bez konieczności posiadania jakiegokolwiek narzędzia.

Każda z plomb HS045 posiada unikalną numerację. Istniej możliwość wykonania  dodruku na plombach według wskazań klienta: Logotypu, tekstu, czy kodu kreskowego.

Plomba ta jest stosowana w wielu aplikacjach, takich jak plombowanie samochodów, plombowania magazynów, drzwi czy też worków.

Seria HS045 sprzedawana jest w w pakietach po 100sztuk.

Plomby serii HS045 dostęne są z długością operacyjną:

  • HS045 o długości 410mm

Dostępna gama kolorów:

  • biały;
  • niebieski;
  • czerwony;
  • żółty;
  • zielonyDla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Bestsellery
KONTAKT
   
PLOMBY.ELABEL.PL
          Hirszfelda 1        
          62-510 KONIN


 mail:    biuro@elabel.pl
 phone: +48 721 741 939
    Plomby.elablel.pl to sklep który zajmuje się sprzedażą plomb różnego rodzaju. Oferujemy bardzo mocne plomby plastikowe, plomby zaciskowe oraz jedne z bardziej popularnych plomb, plomby jednorazowe. Jeżeli prowadzisz firmę transportową, to polecamy w promocyjnej cenie plomby transportowe oraz plomby licznikowe. W ciągłej sprzedaży posiadamy plomby zabezpieczające i nowego rodzaju plomby ołowiane. Dla klientów zajmujących się transportem międzynarodowym oferujemy plomby do kontenerów oraz plomby numerowane. Przy większym zakupie dodajemy plombownice w cenie promocyjnej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.